Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
iyi kalite Spun Polyester İplik satış için
iyi kalite Spun Polyester İplik satış için
), Sadece alınan mallar bugün çok iyi bir servis daha iki konteyner daha sonra daha fazla indirim için umut satın alacak

—— RIAZ KHAN

Wuhan yuanao düzenli bir müşterisi olarak, bu mükemmel bir ekip ve iyi bir servis ile iyi bir şirket olduğunu söylemek gerekir.

—— Jose

Wuhan Yuanao ile işbirliği güzel. Her şey yolunda. Hızlı gönderi. İyi kalite.

—— Sunphat

Ben sohbet şimdi

Wuhan Yuanao Trading Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7
Wuhan Yuanao Trading Co., Ltd. Wuhan Yuanao Trading Co., Ltd. Wuhan Yuanao Trading Co., Ltd. Wuhan Yuanao Trading Co., Ltd. Wuhan Yuanao Trading Co., Ltd. Wuhan Yuanao Trading Co., Ltd. Wuhan Yuanao Trading Co., Ltd.
Bangladesh textile exhibition IRANTEX 2015 Turkey 2015 Turkey 2015 Vietnam 2017 India 2017 h

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Xinao
No. Çalışanları : 110~120
Yıllık satış : 30000000-50000000
Yıl kurulan : 2005
İhracat p.c : 80% - 90%

Yuanao Group, 500'den fazla Yuanao çalışanının sıkı ve özenli çalıştığı 200'den fazla mu üretim üssüne sahiptir. Yuanao çalışanları profesyonel dürüstlük ve olumlu ve iyimser çalışma tavrı, müşteri ilk hizmet ilkesi ve iyi takım işbirliği ruhu profesyonel kodlarına bağlı olmuştur, Yuanao Grubu ürünleri Shanghai, Ningbo, Guangdong, Fujian, Shandong vb sorunsuz bir şekilde satılabilir. Ve hatta Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Kuzey Amerika, Güney Afrika ve Avrupa ülkelerine satıldı.

üreten

Hubei Yuanchen Textile Co, Ltd 2002 yılında kurulan Hubei Yuanchen Textile Co, Ltd ağırlıklı olarak tüm yıl boyunca parlak kısa elyaf ve saf fiber polyester iplik üreten üretiyordu. Şirket şu anda, 70.000 iğlik eğirme kapasitesi ile, en gelişmiş iki-bir-bir twister eğirme ekipmanı 100'den fazla setleri vardır. 200'den fazla mu kapsayan bitki alanı ile, esas olarak eğirme saf polyester parlak skein, koni iplik ve diğer iplik ürünleri döner ve iplik için örnek örnekleri örneklenebilir. Bizim sağlam gücü, gelişmiş test yöntemleri, kurumsallaşmış bilimsel yönetim yönetimi ile, ürünlerimizin kalitesi kazanırken büyük bir pazar ve müşteri güveni daha fazla kazandığı sağlayabilir. Aynı zamanda Hubei Eyaletindeki İyi Kredi Verimliliği Kurumu unvanını ve birçok kez dürüstlük özel işletmeleri unvanını kazandık.

Uzun Süreli ve Sağlıklı Büyüme

Pazar talebini karşılamak için, Wuhan'daki satış yerleri, Mart 2009'da dokuz ilde Thoroughfare'de yer alarak Wuhan Yuanao Trading Co., Ltd.'yi kurduk. 2014 yılında polyester iplik, dikiş ipliği, özlü iplik ve düşük streç ipliklerin satış ve ithalatı ve ihracatı konusunda uzmanlaşmıştır. Toplam ihracat ihracatı toplamının 20 milyon ABD Doları'nı aştığı, ülke genelinde ulusal düzeyde aynı sektörde altıncı sırada ve Hubei Eyaletindeki ikinci sırayı almıştır. Bu pazar payımızı büyük ölçüde artırdı. Satış pazarları şu anda Bangladeş, Pakistan, Hindistan, Güney Kore, Tayland, İran, Mısır, Endonezya ve Sri Lanka gibi dünyanın her yerine yayılıyor.

Devamlı gelişme

Servis hedefimiz: Yüksek kaliteli ürünler, uygun fiyatlar, hızlı teslimat döngüsü ve tam satış sonrası servis. Biz içtenlikle yerli ve yabancı tüccarlar iş ve müzakere ve işbirliği görüşmek üzere firmamıza gelmek geldi!

İletişim bilgileri
Wuhan Yuanao Trading Co., Ltd.

İlgili kişi: Miss. Jessica

Tel: 0086 13135651562

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)