Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
iyi kalite Spun Polyester İplik satış için
iyi kalite Spun Polyester İplik satış için
), Sadece alınan mallar bugün çok iyi bir servis daha iki konteyner daha sonra daha fazla indirim için umut satın alacak

—— RIAZ KHAN

Wuhan yuanao düzenli bir müşterisi olarak, bu mükemmel bir ekip ve iyi bir servis ile iyi bir şirket olduğunu söylemek gerekir.

—— Jose

Wuhan Yuanao ile işbirliği güzel. Her şey yolunda. Hızlı gönderi. İyi kalite.

—— Sunphat

Ben sohbet şimdi

Wuhan Yuanao Trading Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7
Wuhan Yuanao Trading Co., Ltd. Wuhan Yuanao Trading Co., Ltd. Wuhan Yuanao Trading Co., Ltd. Wuhan Yuanao Trading Co., Ltd. Wuhan Yuanao Trading Co., Ltd. Wuhan Yuanao Trading Co., Ltd. Wuhan Yuanao Trading Co., Ltd.
Vietnam 2017 India 2017 h Bangladeş Sergi Sergi Sergi

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Xinao
No. Çalışanları : 110~120
Yıllık satış : 30000000-50000000
Yıl kurulan : 2005
İhracat p.c : 80% - 90%

Yuanao Grubu, 500'den fazla Yuanao çalışanının sıkı ve özenle çalıştığı 200 mu üretim üssüne sahiptir. Yuanao çalışanları, profesyonel dürüstlük ve olumlu ve iyimser çalışma tutumu, müşteri ilk hizmet prensibi ve iyi takım işbirliği ruhunun profesyonel yasalarına bağlı kalıyorlar, Yuanao Grubu'nun ürünleri sorunsuz bir şekilde Şangay, Ningbo, Guangdong, Fujian, Shandong vb. Hatta Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Kuzey Amerika, Güney Afrika ve Avrupa ülkelerine satıldı.

üreten

Hubei Yuanchen Textile Co, Ltd kuruldu 2002 yılında kurulan Hubei Yuanchen Textile Co, Ltd esas olarak üretiyordu etrafında kısa kısa elyaf ve saf elyaf polyester iplik üretiyor. Şirket şu anda 70.000 iğ kapasitesine sahip 100'den fazla birebir bükümlü eğirme ekipman grubuna sahiptir. 200'den fazla mu kapsayan bitki alanı ile, esas olarak eğirme, saf polyester parlak skein, koni ipliği ve diğer iplik ürünlerini döndürür ve eğirme için numune temin etmek üzere örneklenebilir. Sağlam gücü, gelişmiş test yöntemleri, kurumsallaşmış bilimsel yönetim yönetimi ile, ürünlerin kalitesini kazanırken büyük bir pazar ve müşteri güveninden daha fazlasını kazandığından emin olabiliriz. Ayrıca, Hubei eyaletindeki İyi Krediye Uygunluk Teşkilatı ünvanını ve birçok kez bütünlük özel teşebbüs ünvanını da kazandık.

Uzun Süreli ve Sağlıklı Büyüme

Pazar talebini karşılamak için, bulunduğumuz yerle birlikte, Wuhan'da Mart 2009'da dokuz ilde Thoroughfare'de satış yerleri kurduk ve Wuhan Yuanao Ticaret A.Ş.'ni kurduk. Polyester iplik, dikiş ipliği, özlü iplik ve düşük streç ipliklerin satış ve ithalat ve ihracatında uzmanlaşmış olup, 2014 yılında t. Toplam ihracat hacminin 20 milyon ABD Dolarını aştığı ve aynı sektörde ülke çapında ulusal seviyede altıncı, Hubei eyaletinde ise ikinci sırada yer aldı. Bu pazar payımızı büyük ölçüde artırdı. Satış pazarları şu anda Bangladeş, Pakistan, Hindistan, Güney Kore, Tayland, İran, Mısır, Endonezya ve Sri Lanka gibi tüm dünyaya yayılmıştır.

Sürekli gelişme

Hizmet hedefimiz: Yüksek kaliteli ürünler, uygun fiyatlar, hızlı teslimat döngüsü ve komple satış sonrası servis. İçtenlikle yerli ve yabancı tüccarlar şirketimize gelip iş görüşmesi, müzakere ve işbirliği konusunda görüşmek üzere geldik.

her yıl fuara katılacak ve her yıl müşterileri ziyaret edeceğiz

İletişim bilgileri
Wuhan Yuanao Trading Co., Ltd.

İlgili kişi: Miss. Jessica

Tel: 0086 13135651562

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)